"Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!"
Vai Jums ir nepieciešama individuāla konsultācija?

Kā mēbelēt vasarnīcu?

Vasarnīcas parasti asociējas ar dārza ravēšanu, milzīgām siltumnīcām un neskaitāmiem augiem podiņos, taču tās ir arī atpūtas vietas, kas ļauj apstāties, ievilkt dziļu elpu, izbēgt no pilsētas kņadas un cilvēkiem un pavadīt laiku pie dabas krūts. Ja Jūs domājat, ka vasarnīcām nav nepieciešamas īpašas mēbeles, Jūs kļūdāties. Lai izveidotu patiesi harmonisku vidi, gaumīgs un ērts interjers ir obligāta prasība. Kā Jums vajadzētu mēbelēt vasarnīcu?

1

Ja Jums pieder maza vasarnīca ar dārzu, Jūs variet to izmanto kā savu personīgo vietu. Šis mazais zemes gabaliņš varētu būt lielisks iedvesmas avots, lai nodotos rakstīšanai, gleznošanai vai vienkārši atpūtai. Maigie pasteļtoņi un klasiskie koka logi būtu lieliski piemēroti šādai dārza mājai. Šādā vasarnīcā izvietojiet funkcionālas mēbeles, kuras ir viegli pārvietot, piemēram, mēbeles, kuras ir iespējams salocīt un vieglus klūgu krēslus. Lai paglābtos no saules, vispiemērotākie būtu krāsaini aizkari ar puķu motīvu, kas padarīs telpu vēl komfortablāku un oriģinālāku.

2

Kurš ir teicis, ka āra mēbelēm ir jābūt garlaicīgām? Vecs koka dīvāns var tikt pārveidots par lielisku vietu, kur pavadīt laiku svaigā gaisā. To ir iespējams atdzīvināt sakombinējot modernos un tautiskos dizaina elementus, izmantojot kontrastējošas krāsas un spilvenus izteiktos toņos.

3

Ja vasarnīca Jums saistās ar patiesu vasaru, taču vēlaties tajā saglabāt modernu un kārtīgu interjeru, sezonalitāti ir iespējams uzlabot, izveidojot elegantu šūpuļkrēslu ar tumšās koksnes rāmi. Jums būs iespēja izmantot šūpuļkrēslu gan lietainos vakaros, gan, iznesot to laukā, lai ķertu pirmos saules starus.

4

Ja Jūs saista lauku stils, vasarnīcas interjeru ir iespējams izdekorēt ar dažādiem ziediem un eksotiskiem augiem. Sātīgie zaļie lapu toņi atdzīvinās piezemētos pasteļtoņus un sapasēs labi ar gaišas krāsas paklāju.

5

Vasarnīca ir lieliska vieta, kur izmēģināt jaunas un inovatīvas dizaina idejas. Nebaidieties eksperimentēt un dot novecojušām mēbelēm jaunu dzīvi, piemēram, šis krēsls ir apvilkts ar denim džinsu audumu un spilveni ir veidoti izmantojot tinti, tādēļ padomājiet divreiz pirms metiet ārā vecus audumus, iespējams, tie lieti noderētu Jūsu vasarnīcas interjera atjaunošanai.

6

Nav noslēpums, ka vasarnīcas ir perfekta pulcēšanās vieta radu un draugu pulkā. Šādiem gadījumiem ir nepieciešama vieta, kur visiem ir iespēja apsēsties pie galda. Ja Jūs vēlaties jauku galda dekoru, nepārcentieties ar pārlieku pompozitāti un perfektumu. Vienkāršas mēbeles, vecmāmiņas galdauts, savvaļas puķes un krāsaini trauki būs tieši laikā. Galu galā, šī ir vasarnīca nevis smalks restorāns. Vēl lielāku prieku sagādā iespēja sajust lauku vidi sev apkārt un izlauzties no ikdienas rutīnas.

Komentārs


Leave a Reply

×