"Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!"
Vai Jums ir nepieciešama individuāla konsultācija?

Koka mājas

Ja jums ir liels zemes gabals un liela ģimene, varbūt vasarnīcu Jūs tāpat vēlaties lielu – kad ērti tilptu visi ģimenes locekļi, būtu daudz vietas lai varētu ievietot visas nepieciešamās mantas vai būtu iespēja vienkārši visiem sapulcēties vienā istabā. Meistara Mājas padomāja ne tikai par mazām un kompaktām vasarnīcām, un tomēr piedāvā un lielākas koka mājas, kuru kopējā dzīvojamā platība ir no 75 kvadrātmetriem. Salīdzinājumā varat atgādināt, ka pašreizējā jaunas būvniecības 3 istabu dzīvokļa platība sasniedz ap 60 kvadrātmetriem. Tātad, koka māja ir līdzvērtīga 4 vai pat 5-istabu dzīvoklim.

Koka māja un tās priekšrocības

1. Koka māja līdz 80 kvadratmetriem var būt uzbūvēta pēc vienkāršotas kārtības.

2. Katru meistara Mājas koka mājas projektu Jūs varat mainīt vai papildināt pēc saviem ieskatiem. Jums vienkārši nepieciešams sazināties ar mums un mūsu arhitekti palīdzēs Jums realizēt Jūsu vēlmes.

3. Mūsu lielas koka mājas izstrādātas ar daudzām telpām – un mazām, un lielām – tam, lai atbilstu visiem Jūsu vai Jūsu ģimenes vajadzībām.

4. Neliela cena – tas ir viens no svarīgākajiem argumentiem, kāpēc šādu māju Jums vajadzētu būvēt mums.

5. Liela koka māja – ātra uzstādīšana. Mēs garantējam, ka mūsu profesionālie darbinieki Jūsu izvēlēto māju uzstādīs ne ilgāk par 2 nedēļām.

Mūsu lielu koka māju izvēle

Meistro-namai-mediniu-namu-pasirinkimas

1. Koka māja Pelikāns – tas ir īsts 81 kvadrātmetru skaistulis un pagajušā gada līderis lielu koka māju tirgū. Ērts telpu izvietojums, mūsdienīgs dizains, liela un visnoderīgākā platība apmierinās ne tikai daudzus, bet un prasīgas ģimenes vajadzības. Māja liela, bet cena maza – 17.999 €.

2. Milzīga, divstāvu koka māja Rubenis– moderns un gaišs. Priekšrocības: augsta kvalitāte, izturīgas sienas un stilīgs priekšnams. Svarīgi, ka celtnēm, kuras sasniedz 80 kvadrātmetrus, der racionalizēta atļauju sistēma. Bet un tās cena ir pieņemama – 13.319 €.

3. Pati lielākā Meistara Māju uzcelta koka māja. Gulbis izceļas ar pašiem jaunākajiem risinājumiem visā tirgū, komforts nesalizdināms, bet brīvs telpu daudzums katrā no vairums telpām. Tās cena – 17.149 €.

Ja Jūs interesē plašāka informācija par mūsu ražotām mazākām mājām, spiediet un uzziniet vairāk šeit: vasarnīcasdārza mājas, koka mājas.

×