"Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!"
Vai Jums ir nepieciešama individuāla konsultācija?

Koka mājiņas

Koka mājas – tās ir dažādu formu un dažādu izmēru celtnes no koka, visbiežāk tiek pielietotas kā īslaicīga apmešanas vieta dārzā vai lauku majā. Meistara Māju ražotas koka mājas ir no 12 līdz 20 un vairāk kvadrātmetru. Katras mājas platību Jūs varat mainīt un pielāgot atbilstoši savām vajadzībām. Piemēram, ja nepatika kāda mūsu mājas pārāk maza istabas platība, Jūs to varat mainīt un varat pielāgot atbilstoši savām vajadzībām. Piemēram, ja jums nepatika kāda, no mūsu mājas, nelielas platības telpa, lūdzu, sazinieties ar mūsu arhitektiem, jūs varēsiet viegli mainīt projektu un pielāgot dzīves telpu atbilstoši jūsu vajadzībām.

lga darba laikā mēs sapratām, kādas mājas nepieciešamas cilvēkiem, tāpēc mūsu piedāvātajos projektos ir padomāts praktiski par visu. Jo īpaši, mēs ņemam vērā, lai koka mājas būtu ērtas, katra stūra plašums būtu pielietots un lai tas attaisnotu sevi. Varbūt tāpēc mūsu klienti uzticas tam, ko mēs darām un rekomendējam citiem.

Meistro-namai-medinis-namas-Flamingas

Koka mājas un to priekšrocības:

1. Vērts pievērst uzmanību, ka mūsu koka māju cenā ir iekļautas šīs svarīgas lietas: koka māju sienas, grīdas, logi, durvis, jumta konstrukcija un jumta koka dēļi. Tajā laikā citi ražotāji var pārdot mājas bez logiem un durvīm. Esiet uzmanīgi.

2. Visas mājas piegādājam bezmaksas.

3. Pieredzējuši un kvalificēti Meistara Māju darbinieki uzbūvēs māju pilnīgi, no grīdas līdz jumtam, pēč iespējas visātrākajā laikā posmā. Jums tikai vajadzēs paņemt mājas atslēgas. Bet lai būtu mierīgāk, varam teikt, kad mazākas koka mājas tiek uzbūvētas dažu dienu laikā, lielāku māju būvēšana notiek nedēļas laikā.

4. Mūsu saliktām un uzceltām koka mājām ir 2 gadu garantija, jo mēs esam pārliecināti par savu darbinieku un materiālu kompetenciju. Divu gadu laikā koka mājas pilnībā nosēžas un pārziemo pat divas ziemas, tapēc tik daudz laika aizņem kvalitātes pārbaudīšana.

Mūsu koka māju izvēle

Meistro-namai-mediniu-nameliu-pasirinkimas1

1. Koka māja Pūce – tiek komplektēta ar papildus un ļoti ērtu malkas šķūni. Lielāku mājas platību izveido logi un stiklotas durvis. Mājas cena – 1.839 €.

2. 12 kvadrātmetru Zīlītes – ir viena no populārākajām Meistara Māju ražotām un būvētām mājām. Prakstiska telpa, lieli logi un augstas kvalitātes koksne – dažas no Zīlītes priekšrocībām! Mājas cena – 2.109 €.

3. Aci pievilonošs koka mājas Bezdelīga dizains rotās jebkuru dārzu. Divi lodziņi un stiklotas durvis sniegs vairāk gaismas. 12 kvadrātmetru telpā tilps daudz dārza priekšmetu. Mājas cena: 1.839 €.

4. Koka māja Zīlītes ar terasi – šī neliela, 12 kvadrātmetru koka māja tikai no ārienes izskatās tāda vienkārša.Vidū tilps visas dārza saimnieku mantas. Māju varat iegādāties par 2.339 €.

Meistro-namai-mediniu-nameliu-pasirinkimas-2

5. Gan skatoties no ārienes, gan esot vidū koka māja Ciglis atstāj ļoti labu iespaidu. Neliela, jauka, bet ietilpīga – tas kas ir nepieciešams katram dārza īpašniekam. Cigļa cena – 2.039 €.

6. Koka māja Dzērve – nedaudz lielāka, 16 kvadrātmetru māja, kura neapšaubāmi būs uzmanības centrā, jo tā ir īpaša ar modernu dizainu un ar labu konstrukciju. Dzērvi varat iegādāties par 2.229 €.

7. Neliela kvadratūra ar divkāršu telpas sajūtu – lūk ar ko atšķiras koka māja Ķīvīte. Turklāt, taj ir lieliska veranda, kopumā tiek montēti pat 5 logi un 2 durvis ar lieliem stikliem. Mājas cena – 3.739 €.

8. 16 kvadrātmetru koka māja Zīlītes – tā ir lieliska vieta, kur var atpūsties pēc grūtas darba dienas vai visas nedēļas. Jumts virs terases izveidos ēnu saulainā vasaras dienā. Mājas cena – 2.539 €.

Meistro-namai-mediniu-nameliu-pasirinkimas-3

9. Lieliska izvēle tiem, kas meklē vidēja lieluma dārza māju – tā ir 16 kvadrātmetru koka māja Zīlīte ar terasi. Tieši tāda māja der un dārza piederumu glabāšanai un tajā var pārnakšņot. Mājas cena – 2.809 €.

10. Nedaudz lielāka 20 kvadrātmetru koka māja Zīlīte – un plašāks, un ietilpīgāks risinājums. Paredzēts cilvēkiem, kuri ciena komfortu, plašu plānojumu un gaišu vidi. Šīs garastītes cena – 2.889 €.

11. Koka mājai Krauķim ir atšķirīgs akcents – 150 cm plats, 4 metru garš pieliekamais, kurš ļaus saglabāt tīru atpūtas zonu. Pieliekamā durvis ir bez stikla, tapēc Jūsu īpašums būs aizsargāts. Platas divviru durvis un divviru logs sniegs vairāk gaismas. Mājas cena – 3.219 €.

12. Viena no populārākajām mūsu ražotām un būvētām koka mājām – tā ir 20 kvadrātmetru koka māja Zīlīte ar terasi. Plaša, praktiska, ērta māja, kuras terase sniedz papildus ērtību un sniedz iespēju paslēpties no saules karstā dienā. Māju varat iegādāties par 3.159 €.

Ja Jūs interesē plašāka informācija par mūsu ražotām lielākajām mājām, spiediet un uzziniet vairāk šeit: vasarnīcas, koka mājas.

×