"Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!"
Vai Jums ir nepieciešama individuāla konsultācija?

Kvalitāte

Par MEISTARA MĀJĀM

Tā ir milzīga pieredze un uzticamas, profesionālas komandas uzņēmums, kurš līdz šai minūtei ir īstenojis jau gandrīz 200 dažādu projektu daudzās Latvijas vietās.

PIEREDZE

MEISTARA MĀJĀM ir ilggadīga pieredze, ko apliecina māju piedāvājuma dažādība, klientu vajadzību zināšanas, kvalitātes milimetra precizitātes nodrošināšana, ilgmūžības garantijas sniegšana un vienmēr pieejamas cenas.

LABAS ĪPAŠĪBAS

Zema cena, augsta koksnes kvalitāte, bezmaksas māju piegāde, ātrs montējums un 2 gadu garantija – tās ir tikai dažas no galvenajām  MEISTARA MĀJU priekšrocībām, kuras tiek piešķirtas visiem klientiem bez izņēmuma. Sazinieties ar mums un saņemiet labāko personisko piedāvājumu.

MEISTARA MĀJU IZSTRĀDĀJUMU KVALITĀTE NODROŠINA SECĪGU PĀRBAUDES SISTĒMU, SĀKOT NO KOKU IZVĒLES LĪDZ MĀJAS UZSTĀDĪŠANAI.

Koksni pārvadājam no Krievijas dziļumiem, kur civilzācijas neskarti meži smaržo pēc lieliem klājumiem un pēc īstas dabas. Māju ražošanai izvēlamies Sibīrijas koksni dēļ tās izturīguma un ilggadības, tā pat šī urbanizācijas nesabojāta koksne atšķiras ar īpaši labu siltuma uzglabāšanas (siltuma pretestības) īpašību. Speciāli atlasīta, augstas kvalitātes standartiem atbilstoša koksne, tiek cirsta tikai saimniciskajos mežos, saņemot visas nepieciešamās atļaujas, meži tiek stādīti un pieskatīti tā, lai būtu izveidota produktīva koksne un būtu nodrošināta pastāvīga koksnes piegāde. Visus, ražošanas laikā uzkrātos atlikumus, izmantojam katlos, tīras enerģijas saņemšanai.

Ražošanā izmanotjam modernu,pilnībā automotizētu H&M ražošanas līniju, kura ļauj sasniegt visaugstāko produktu kvalitāti, jo katra detaļa sagatavota ar milimetra precizitātes kļūdu, tāpēc dārza māja tiek uzstādīta ātri un tiek novērsta vismazākā neprecizitāte vai brāķis. Mēs ticam savu produktu visaugstākajai kvalitātei, tāpēc sniedzam ilglaicīgu kvalitātes garantiju, lai tajā varētu pārliecināties arī Jūs.

×