"Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!"
Vai Jums ir nepieciešama individuāla konsultācija?

  • Bebrs. Jums ir mazs vietas, bet ir nepieciešama lapene automašīnai vai terase Jums? Bebrs – lieliksa izeja. Moderna dizaina konstrukcija der gan mūsdienīgām, gan klasiskā izskata mājām. Šo konstrukciju varēsiet piemontēt pie celtnes sienas vai novietot atklātā vietā – iederēsies jebkurā vietā.

  • Puma. Universālās pielietošanas konstrukcija – Puma. Atkarībā no vajadzības to var izmantot kā pajumti automašīnai vai kā terasi pie mājas. Kompakta konstrukcija – labs variants, kad nav daudz vietas. Konstrukcija pieglausta pie sienas un kļūst par lieliksu pavēni cik jums, tik jūsu automasīnai. Šādai piebūvei nav vajadzīga atļauja un to var ātri salikt.

  • Koala. Daiļa, ar vieglu izskatu konstrukcija domāta automašīnas glabāšanai. Izturīga konstrukcija ar vienslīpes jumtu neaizņems daudz vietas, bet lieliski pildīs savu funkciju.

  • Vilks. Praktiska alternatīva garāžai – izturīga divslīpju pajumte automašīnai. Konstrukcija Vilks – lieliska izvēle klasiskā izskata cienītājiem. Šī konstrukcija ne tikai izturīga un praktiska, bet un lieliski rotās jūsu pagalmu

  • Lācis. Lācis – lapene pat divām automašīnām. Viena konstrukcijas puse augstāka, tāpēc bez problēmām varēs noparkot pat autobusiņu. Izturīgas konstrukcijas automašīnu lapene lieliski stāvēs un blakus būves sienai, vai atklātā izplatījumā. Lācis – ne tikai lieliski izpilda savu funkciju, bet un ar savu unikālu dizainu kļūs par jūsu vides rotājumu.

  • Irbis. Lielisks piedāvājums visiem tiem, kam patīk pavadīt laiku svaigā gaisā kopā ar draugiem un ģimeni. Plaša lapene aizsargās no lietus un karstiem saules stariem. Masīvas konstrukcijas detaļas ne tikai labi izskatās, bet un garantē, ka lapene būs izturīga un ilgmūžīga.

  • Jūsu automašīna pateiksies par lapeni Panda. Masīva, divslīpju konstrukcija ar pagarinātu jumtu ne tikai vēl labāk aizsargās jūsu automašīnu. Jums būs vieta, kur nolikt divriteņus, zāles pļāvējus, nolikt kamīna malku vai citus priekšmetus, kuriem vēl pietrūkst vietas mājās. Šīs konstrukcijas pielāgošana ir plaša – izsakiet savas vajadzības un mēs Jums palīdzēsim.

×