"Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!"
Vai Jums ir nepieciešama individuāla konsultācija?

Viens no svarīgākajiem kritērijiem izvēloties māju ir produkta kvalitāte. Mēs saprotam cik sarežģīti ir ražotāja izvēle, kad ikviens sola augstāko kvalitāti. Mēs vēlamies Jums parādīt kā mēs nodrošinam mūsu produktu kvalitāti. Balstoties uz vairāku gadu ražošanas pieredzi mūsu uzņēmumā, mēs izstrādājām koka māju celtniecības pamatprincipus. Lūdzu uzklikšņiniet uz “burbuļa”, lai iegūtu plašāku informāciju par Jūsu interesēm atbilstošu māju.

MŪSU MĒRĶIS – JŪSU KOMFORTA NODROŠINĀŠANA


Komanda. Mūsu komanda - jūsu ērtas atpūtas eksperti. Mēs esam jauna komanda, kura būvē augstas kvalitātes mājas un tā ir izveidota no vajadzīgās nozares profesionāļiem: tiecoties pēc ļoti kvalitatīvas savu klientu apkalpošanas, sirsnīgi rūpējamies par jūsu individuālajām prasībām, interesējamies par jauninājumiem, tāpēc vienmēr piedāvājam ne tikai ērtus, ekonomiskus, innovatīvus un mūsdienīgus dizaina risinājumus. Mūsu pieredze un ziņas - tas ir ilga darba un pastāvīgas intereses rezultāts. Saviem klientiem vēlamies sniegt to labāko un to daram apvienojot visas nepieciešamos spēkus un pastāvīgi pilnveidojoties.

Kāpēc tieši mēs? Īpašības. Novērtējot, ka lēmums būvēt māju nav viegls, mēs, izmantojot esošo pieredzi un zināšanas, palīdzam saviem klientiem katrā solī - konsultējam un sniedzam padomu, kādu būves veidu izvēlēties katrā atsevišķā gadījumā, apmeklējam nākotnes mājas vietu, rekomendējam tikai vislabākos materiālus. Savā darbā mēs sekojam kvalitatīvu darba vērtību, kura nozīmē, ka vienmēr nodrošinām vienošanās skaidrību, cenšamies izpildīt darbus visīsākajos termiņos, nedaram kļūdas būvniecības laukumā un atbildam par izstrādājumu kvalitāti un ilgmūžību. Turklāt, nepieciešamo apkalpošanu garantējam un pēc būves pabeigšanas.

Strādājot ar klientiem jūtamies tā, it kā mēs būvētu māju paši sev - no sākuma līdz beigām, apzinīgi un pašatdevīgi rūpējamies par katru detaļu.

Pārliecība, ka izdarīsim labi. Pieredze. Koka mājas būvējam kopš 2008 gada. Šajā laikā mēs īstenojām simtiem projektu visā Eiropā un šodien mums ir liels, mūsu darba rezultātu apmierinātu klientu rats. Strādājam ļoti kvalitatīvi, sirsnīgi, apzinīgi un ātri - tas mums garantē klientu uzticību. Mums rūp jūsu komforts un miers, tāpēc nodrošinām kvalitāti un vieglu projekta īstenošanas procesu.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?


Vislabākā kvalitāte
Īss gaidīšanas laiks
Profesionālās konsultācijas
Piedāvājuma dažādība
Kvalitāte ar milimetra precizitāti
Viss ir apdomāts no A līdz Z
Konkurētspējīga cena

Kāpēc tieši mēs?


Visas rūpes no A līdz Z atstājiet mums. Parūpēsimies, lai jūsu jaunā māja būtu droši nogādāta un kvalitatīvi samontēta. Uzticot visus darbus mūsu speciālistiem, varat būt mierīgi un vienkārši baudiet savu māju.

Visā būvniecības laikā sniegsim detalizētu informāciju par darba gaitām un atbildēsim pat uz vismazākajiem jautājumiem, lai Jūs par savu māju zinātu visu.

Jūsu māju celsim ar lielu mīlestību, nodrošinot visaugstāko kvalitāti un precizitāti. Mēs rūpējamies par katru detaļu!

VISAUGSTĀKĀS KVALITĀTES KOKSNE VISLABĀKAJĀM MĀJĀM


Koksni Jūsu izstrādājumiem mēs atgādājam no ziemeļu Eiropas reģioniem, civilizācijas neskartajām platībām. Tieši šajos mežos augoši koki - tā ir viskvalitatīvākā, dabīgumu elpojoša izejviela Jūsu celtnēm. Dēļ ļoti aukstiem un skarbiem dabas apstākļiem šī koksne izceļas ar lielāku, biezāku un augstāka stipruma klasi. Ziemeļu dabas apstākļi nosaka, ka šī koksne izceļas ar estētiku, īpaši biezām rievēm un nelieliem, veselīgiem zariem, bet pielietojot konstrukcijām ir droša un ilgmūžīga. Sekojot tam, lai mūsu būvēm izmantojamā koksne atbilstu visām prasībām, to pērkam tikai no sertificētu piegādātāju, tad, esam droši, ka mūsu celtnes izgatavotas no pašas labākās ziemeļu koksnes.

shutterstock_57609163

Ko par mums saka mūsu klienti?


 • Mūsu ģimene patiešām izbauda vasarnīcu no Meistara Mājas. Tā ir jauka un mājīga. Šeit mēs varam atpūsties un labi pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem.
  Ritvars Veigulis
 • Es atradu Jūsu kompāniju Meistara Mājas uzgāju internetā. Mēs izvēlējāmies māju „Vanags“ tās brīnišķīgā izkārtojuma dēļ.
  Madara Zagarins
 • Māja „Krauķis“, kura izdekorēta ar terasi, ir lieliska gan saulainām, gan lietainām dienām un aukstām naktīm.
  Arvīds Upitis
 • Es izvēlos projektus no Meistara Māja, jo man patiešām iepatikās tā plānojums, labākās kvalitātes koksne, kā arī ātrs un kvalitatīvs celtcniecības process.
  Anda Saulitis
 • Paldies par lieliski padarīto darbu, es Jums nosūtu dažas manas mājas fotogrāfijas
  Guna Freimanis
 • Es vēlētos vēlreiz Jums pateikties par patiesu sadarbību un priekšzīmīgu projekta pārraudzīšanu un koordinēšanu.
  Maija Bikšus
 • Super, lieliska kvalitāte, paldies!
  Jānis Silins
 • Jūsu māja, kas nu jau ir nonākusi manā īpašumā, ir izturējusi ziemas un piekrastes vēju pārbaudījumus.
  Kristīne Dane
 • Es vēlētos pateikties par brīvdienu vasarnīcu un sirsnīgo sadarbību. Veiksmi nākotnes projektos!
  Zane Aldins
1 2 3 4 5 6 7 8 9

PĀRIS VĀRDU PAR SEVI


SLAVOMIRS STAHOVIČS

Projektu vadītājs

Laipni lūdzam Meistara Mājās

Esmu ļoti laimīgs, ka savu ilgstošu pieredzi projektēšanas un koka māju būvniecības jomā varu pielietot būvējot Meistara Mājas. Daudzus gadus strādājot ar koka mājām, ieguvu kvalificētas, teorētiskas un praktiskas zināšanas, kuras varu pielietot katru dienu, būvējot tādas mājas, kādas vēlaties Jūs. Sadarbojoties ar uzticamiem koksnes piegādātājiem un pielietojot savu ražošanas līniju mēs piedāvājam tikai augstākai prasībai atbilstošu un vislabākās kvalitātes atšķirīgu māju. Varu godīgi teikt, ka uzticot savu sapņu māju būvēt Meistara Mājām, Jūs izvēlaties vislabāko risinājumu, ko nekad nenožēlosiet. Meistara goda vārds!

Telefons: +371 667 77815
SLAVOMIRS STAHOVIČS

JA JUMS IR KĀDI JAUTĀJUMI


Galvenās atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem varat atrast BUK sadaļā vai rakstiet mums, aizpildot zemāk esošo formu.

Įveskite savo vardą.
Įveskite savo el. pastą.
Jūsu telefona numurs
loading...
 • Mājas cenā ir iekļauts: brusa, grīda, sienas, jumts, iekšējās starpsienas, ārējās un iekšējās durvis, logi, mājas salikšana, piegāde. Detalizētāku informāciju par māju varat atrast ieejot iepatikušās mājas aprakstā un izvēloties zemāk esošajā ailē : "Tehniskie dati". Ja vēlēsieties māju pēc individuāla projekta - Jums projekts neko nemaksās.
 • Mājas izgatavojam un pēc individuāliem klientu projektiem. Tāpat varat mainīt mūsu standarta māju plānus un citus parametrus. Atsūtiet mums savu pieprasījumu ar pievienotu rasējumu un mēs Jums paskaitīsim Jūsu mājas cenu.
 • Mājas plānojums ir norādīts rasējumā, kurš tiek iesniegts kopā ar vizualizāciju. Ja plānojums Jums neder - atsūtiet savu rasējumu un mēs to pielāgosim Jūsu izvēlētajam projektam.
 • Salikšana papildus neko nemaksā, jo šīs izmaksas jau ir iekļautas mājas cenā.
 • Jā, pamatus mēs taisām. Varam Jums piedāvāt pāļu pamatus, pāļu pamatus ar režģi vai pilnīgi betonētu laukumu.
 • Jā, jumtu mēs pārklājam. Visbiežāk mūsu klienti izvēlas bitumena, kārniņu jumta segumu. Tā pat varam pārklāt ar skārdu vai šīferi, ja jumta konstrukcija apmierina šī seguma izvirzītās prasības.
 • Tas ir papildu pakalpojums, kuru mēs izpildām. Impregnējam ar bezkrāsas impregnētu, kurš aizsargā no kaitīgām ārējām ietekmēm, t. i. puvuma, sēnītes veidošanās un tt.
 • Mājā liekam līmētās priedes koksnes logus un durvis, stiklojam ar divkāršu stiklu (stikla paketi). Logus piedāvājam 2 veidu - atveramie uz āru vai atveramie uz iekšu. Svarīgi pieminēt, ka logu un durvju izmērus varat mainīt.
 • Katrs gadījums ir individuāls un atkarīgs no mājas pasūtīšanas laika un klienta vēlmēm. Vidēji pasūtījums izpildāms pēc 2-3 nedēļām pēc līguma parakstīšanas, bet precīzu būvēšanas datumu pateiksim un ierakstīsim līgumā tā sastādīšanas dienā.
 • Mēs ražojam dažāda izmēra mājas, tad un būvniecības laiks var būt no 1 līdz 5 dienām. Kā piemēru sniedzam, ka 40 m2 mājas būvēšana ilgst 3 dienas. Tieši tik daudz aizņem laika no mājas atvešanas uz objektu līdz atslēgas iesniegšanai klientam.
 • Pasūtot māju tiek parakstīts līgums. Līgumā ir visi pircēja, pārdavēja rekvizīti, būvēšanas laiks un vieta, un norēķināšanās noteikumi. Līgumā tiek fiksēta kopējā preces un pakalpojumu cena, norādīts avanss un atlikums. Avanss jāsamaksā pēc līguma parakstīšanas, atlikums - pabeidzot būvēšanas darbus. Klients var veikt bankas pārskaitījumu vai var maksāt skaidrā naudā.
 • Jā, būvējam visā Latvijas teritorijā. Nepieciešamības gadījumā mājas varam piegādāt Jūsu vēlamajā valstī un varam tās samontēt.
 • Ja plānojat siltināt māju, jumtu vai grīdu, rekomendējam apsiltināt celtniecības laikā. Šo darbu var veikt mūsu darbinieki. Pēc mājas būvēšanas 1-2 mēnešiem, kad māja nosēžas, var kalt siltināšanas karkasu un apsiltināt sienas.
 • Jā, mājiņā var uzstādīt krāsniņu vai kamīnu. Krāsniņas gadījumā pamatu pastiprināt nav obligāti, bet ja būs mūrēts kamīns, tad betonējot pamatu kamīna vietā, to vajadzētu pastiprināt. Krāsniņu uzstādīt iesakām pabeidzot mājas celtniecības darbus.
 • Uzņēmums ražo 20 mm, 28 mm, 34 mm, 44 mm, 68 mm biezas vasarnīcas. Šobrīd paplašinām sienu biezumu klāstu un varam Jums piedāvāt dzīvojamo māju 120 mm, 160 mm ir 200 mm sienu biezumus. Šīs sienas var būt no līmētās un nelīmētās koksnes - tā ir Jūsu izvēle.
 • Jā, kā mājas plānojumus, tā un māju sienu biezumus varam mainīt pēc klientu vēlmēm.
 • Mājas mēs izgatavojam no ziemeļu egles koksnes.
 • Jā, mēs sniedzam garantiju. Sarežģījumu gadījumā, nekavējoties piezvaniet mums. Noskaidrosim problēmu, sagatavosimies tās risinājumam un ieradīsimies novērst visus trūkumus.
 • Jā, mēs esam ražotāji. Ierodoties mūsu uzņēmumā varat saņemt profesionālu konsultāciju un varat ieraudzīt visas mājas saliekamās daļas.
 • Ja tam ir iemesls, tad mēs braucam apskatīt būvniecības vietas.
 • Atbraukšana ir nepieciešama dēļ skaidra un ātra darba, bet ja klients mūs informē, ka darbs var būt grūts, tad kopā meklēsim risinājumu vai izmantojam papildus tehniku mājas atvešanai pie sagatavota pamata.
 • Detalizēta informācija par Jūsu izvēlēto māju ir atrodama sadaļā “Tehniskā informācija”. Ja Jūs apmierina mājas izkārtojums, taču vēlaties mainīt sienu biezumu, lūdzu sazinieties ar mums! Mēs pārveidosim izvēlēto projektu pēc Jūsu vēlmēm bez maksas un jauno summu pievienosim pie kopējām izmaksām.
Uzdot vēl vienu jautājumu
×
×