"Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!"
Vai Jums ir nepieciešama individuāla konsultācija?

Pirtis

Pirtis – tā ir īpaša mērķa celtne, kura domāta atpūtai, draugu sakaru uzturešanai, veselības stiprināšanai un higiēnas procedūrām. Pirtis var būt dažādas: no tvaika līdz somu saunām, no krievu līdz turku pirtīm. Katram no šiem tipiem ir savas priekšrocības. Piemēram, somu pirts izceļas ar sausumu un tajā augsta temperatūra jūtama mazāk nekā krievu pirtī, kurā karsēšana notiek izmantojot ūdeni un pilot to uz sakarsētiem akmeņiem. Latvijā iespejams, visiemīļotākās ir sauna un krievu pirts.

Meistara Mājas visiem pirts cienītājiem piedāvā divas speciāli šai izpriecai izstrādātas koka mājas. Ievērojot pirtnieku padomus, izveidojām nelielas, kad būtu nedārgas, taču jaukas un plašas mājas, kuras atbilstīs Jūsu un Jūsu ģimenes vai draugu vajadzībām. Tā kā abu māju kvadratūra nav liela un sasniedz 25 kvadrātmetrus, pirtis kompakti „iesprauksies“ Jūsu izvēlētajā vietā. Vēl viena ļoti svarīga lieta, abas mājas var būt uzceltas ātrāk nekā nedēļas laikā, tad pirts jaukumus varēsiet baudīt ātrāk nekā jums šķita līdz šim.

Mūsu pirtis Jūsu ērtībām

Meistro-namai-pirties-pasirinkimas1

1. Pirts Lakstīgala – neliela, kompakta un, svarīgi, nedārga! Lakstīgala ļaus īstenot katra šīs patikas cienītāja sapni – turēt personīgu pirti. Pirts telpas sadalītas divās daļās: viena paredzēta karsēšanai, cita dzesēšanai. Šīs pirts cena – 3.479 €.

2. Pirts Strazds ir ļoti gudri izplānota pirts ar lielu daudzumu pirts istabām un vēl lielākām pirts priekšiņām. Lielai pirts cienītaju kompānijai – tā ir pati labākā izvēle! Strazdu varat iegādāties par 4.759 €.

Ja Jūs interesē plašāka informācija par mūsu ražotām mazākām vai lielākām mājām, spiediet un uzziniet vairāk šeit: dārza mājasvasarnīcaskoka mājas.

×