"Vai Jums ir radušies kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!"
Vai Jums ir nepieciešama individuāla konsultācija?

Dārza mājas

Sodo-namelis-Genys-su-terasa

Dārza mājas – tās ir nelielas, parasti 10 kvadrātmetru nesasniedzamas koka celtnes, kuras parasti tiek izmantotas dažādiem instrumentiem vai dārza  piederumu glabāšanai. Mūsu dārza mājas ir no 6 līdz 10 kvadrātmetriem, tāpēc ja meklējat māju ar līdzīgu platību, kurā varētu salikt galvenajā mājā neietilpstošas mantas vai pat lielāku zālespļāvēju – jūs esiet vajadzīgajā vietā. Izvēlieties sev vislabāk iepatikušos un sazinieties ar mums pa šādiem kontaktiem: info@meistaramajas.lv vai pa telefonu: +370 661 63171.

Svarīgi zināt, ka katras mājas plānu varat mainīt pēc savām vajadzībām, konsultējoties ar mūsu arhitektiem. Ja Jūs vēlaties izvēlētās dārza mājas telpu sadalīt divās nelielās istabās, to var izdarīt ļoti vienkārši. Ja vēlaties pie mājas pievienot papildus terasi vai palielināt jav esošo – tas arī nesastādīs nekādu šķēršļu. Jums nepieciešams īstenot savus sapņus un ir iespēja turēt tādu mājokli, kurš iepriecinātu ar katru savu milimetru!

Vislielākās mūsu dārza mājas patiešām var būt izmantojamas ne tikai kā uzglabāšanas vieta, bet un kā naktsmītne. Ja Jums ir neliels 10 kvadrātmetru  zemes gabals, tad māja lieliski tilps un neaizņems lielu zemes gabala daļu. Bet sadalot izplatījumu vairākās istabās, jums būs vieta kur pārnakšņot, un kur salikt mantas.

Mūsu dārza māju izvēleMeistro-namai-sodo-nameliu-pasirinkimas

1. Vismazākais Meistara māju pārstāvis – dārza māja Kovārnis. Tā izceļas ar pievilcīgu vienslīpes jumta dizainu. Logs un stiklotas durvis sniedz vairāk gaismas. Mājas cena – 1.109 €.

2. Neliela, bet jauka dārza māja Dzeguze – minimālistiska dizaina cienītājiem. Pagareni logi izveido modernu stilu. Un cena ir pieņemama – 1.459 €.

3. Dārza māja Dzenis – tā ir 9 kvadrātmetru neliela, bet jauka un praktiska māja. Virs durvīm uzprojektēts karstā vasaras dienā pavēnis, kuru veido 90 cm jumts. Lieliski tilps jebkurā Jūsu zemes gabala vietā. Šo māju iegādāsieties par 1.579 €.

4. Dārza māja Dzenis ar terasi – neliela 9 kvadrātmetru dārza māja ar 4 metru terasi – domāta cilvēkiem, kuru vajadzības nav lielas vai nepieprasa lielu telpu lielām mantām. Brīnišķīgi der nelieliem dārza zemes gabaliem. Cena tāpat nav liela – 1.789€.

Ja Jūs interesē plašāka informācija par mūsu ražotām lielākajām mājām, spiediet un uzziniet vairāk šeit: vasarnīcas, koka mājas.

×